Прокурорам удвічі піднімуть зарплату

Проект держбюджету-2017 передбачає підвищення зарплат прокурорам удвічі. Про це сказав генпрокурор Юрій Луценко на засіданні комітету ПАРЄ з питань науки, освіти і культури.

"Зарплата прокурорів повинна бути збільшена. Проект держбюджету передбачає підвищення в 2 рази", - сказав він.

Він упевнений, що підвищення зарплат прокурорам дозволить мотивувати молодих і амбітних прокурорів ефективніше боротися зі злочинами.

Відзначимо, що генпрокурор озвучив мінімальну цифру 14 тисяч гривень, замість 6-7 тис. заробітної плати, які силовики отримують сьогодні.

Як відомо, 15 вересня міністр фінансів Олександр Данилюк схвалив проект державного бюджету на 2017 рік. Сьогодні текст його оприлюднили на сайті Верховної Ради.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО