Проломило дах: у Львові на автомобіль впала частина будинку (відео)

У Львові на вузькій вуличці обвалилися шматки фасаду будівлі.

Про це йдеться у випуску ТСН 12 березня.

Момент падіння зафіксувала камера спостереження. Удар був такої сили, що проломило панорамний дах машини. Також пошкоджено лобове скло, капот і фари. Всередині був лише водій.

На щастя, людина не постраждала. Як і двоє перехожих, які якраз йшли повз по тротуару в цей момент. Автомобіліст викликав поліцію і зафіксував пошкодження машини.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО