Протести в Киргизстані: є загиблий, багато постраждалих

Під час протестів у Киргизстані загинула одна людина. Ще 590 мітингувальників отримали поранення. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на Міністерство охорони здоров'я країни.

Зазначається, що всього в лікарні за лінією швидкої допомоги і із самозверненням потрапили 590 постраждалих.

"З них 439 постраждалих після надання першої медичної допомоги відправлені на амбулаторне лікування. 150 постраждалих з різними травмами госпіталізовані, з них 13 постраждалих перебувають в реанімації. Один потерпілий помер", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора ввечері в столиці Киргизстану почалися масові протести незгоди з результатами минулих парламентських виборів. Акції організували п'ять партій, які раніше підписали резолюцію про об'єднання. Силовики намагалися розігнати протестувальників, застосувавши водомети, сльозогінний газ і світлошумові гранати.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:00Від спеки померла 2-річна дівчинка: батько забув її в авто і пішов на роботу
22:27Розбещували з 2 років: у Полтаві батьки знімали порно з дочкою, це тривало роками
22:16"Не розрахувався за солодощі": у Вінниці після конфлікту в магазині з 11-го поверху викинулась 11-річна дитина
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО