Рейс МАУ затримали через тріщини в ілюмінаторі літака

18-01-16 11:24
Іnterfax

Літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", що виконує рейс Київ-Відень, затримується через виявлення тріщини в ілюмінаторі літака. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на голову правління "Укрсоцбанку" Тамару Савощенко, яка є пасажиром цього рейсу.

Літак мав вилетіти з міжнародного аеропорту "Бориспіль" сьогодні, 18 січня, о 9:25. Тим часом на онлайн-табло аеропорту немає інформації, на скільки затримають рейс.

"Після того, як пасажири сіли в салоні літака, виявилося, що в ілюмінаторі є тріщина. Інженери приходили, дивилися, через майже годину вирішили, що із цією тріщиною летіти не можна, і попросили всіх вийти з літака", - написала вона

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО