Рецидивіст у гостях зґвалтував 4-річну дівчинку на Київщині

У Київській області суд виніс вирок раніше судимому чоловіку, який зґвалтував 4-річну дівчинку. Страшний злочин було скоєно в Броварах навесні 2023 року. Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Зловмисника засуджено до 12 років позбавлення волі.

"Подія сталася в травні минулого року. Тоді поліцейські з'ясували, що матір дівчинки попросила знайому побути з дитиною на час її відсутності. Коли малолітня перебувала у квартирі подруги, над нею вчинив сексуальне насильство гість родини – 48-річний уродженець Бердянська, раніше судимий", – розповіли в пресслужбі.

Правоохоронці затримали зловмисника та помістили до ізолятора тимчасового тримання. У серпні 2023 року слідчі Броварського управління поліції скерували обвинувальний акт щодо чоловіка за зґвалтування малолітньої. Вироком суду Київської області злочинця визнано винним.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО