Риба вдарила по обличчю міністра оборони (відео)

Міністра оборони Молдови Олександра Пинзаря під час військових навчань вдарила по обличчю риба, вискочивши з водойми. Відеозапис події він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

У ролику Пинзарь їхав на бронетранспортері з відкритим люком. З води вистрибнули кілька риб, одна з них ударила міністра по обличчю, а потім впала йому під ноги в кабіну. Відео він супроводив піснею In the Army Now гурту Status Quo.

У підписі до ролика міністр повідомив, що інцидент здався йому приємним і смішним.

"Я не великий шанувальник риболовлі, але всім рибалкам бажаю такої ж удачі, яку отримав я, сам того не очікуючи", - додав він.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО