Різанина в Пермі: лікарі прооперували п'ятьох постраждалих

15-01-18 15:25
СЕГОДНЯ

Лікарі провели операції п'яти пацієнтам, постраждалим в результаті різанини в пермській школі N127. Про це повідомляє міністерство охорони здоров'я Пермського краю.

Два підлітки і вчителька прооперовані і перебувають в реанімації у тяжкому стані.

Постраждалі, які були госпіталізовані до дитячої клінічної лікарні, перебувають у стані середньої тяжкості. Одна дитина має різану рану шиї без пошкоджень судин і направлена до реанімацію, друга дитина отримала різану рану. Обох прооперували.

Дитячий омбудсмен регіону Світлана Денисова повідомила журналістам, що з крайової дитячої клінічної лікарні п'ятеро дітей відпущені додому.

"Їх забрали батьки, там не сильні поранення", – сказала вона.

Вік постраждалих дітей – від 10 до 12 років. Вчительці – 47 років. Тим, хто почав бійку, – по 16 років. За попередніми даними, бійка між учнем школи і колишнім учнем почалася в коридорі. Під час бійки вони ввалилися до класу, де займалися четверокласники.

За цим фактом порушено справу за статтею "Замах на вбивство двох і більше осіб". Підозрювані затримані.

Крайовий дитячий омбудсмен Світлана Денисова заявила, що конфлікт між учнем школи і його знайомим міг стати причиною поножовщини в навчальному закладі.

"Один з них (нападників) – учень школи в десятому класі. Другий – студент пермського технікуму імені Славянова. Що конкретно сталося – зараз з'ясовує слідство, але між ними сталася якась конфліктна ситуація, у обох виявилися ножі. В цей конфлікт були втягнуті учні четвертого класу і вчитель", – сказала Денисова журналістам в понеділок.

Нагадаємо, 15 січня в школі N127 Мотовиліхинського району міста Пермі двоє підлітків влаштували бійку з ножами. В результаті постраждали 15 осіб, в тому числі вчителька. 12 осіб госпіталізовано з травмами, ще у трьох – психологічні травми.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:04​Михайло Пиртко про енергетичні перспективи Індії: чи стане країна «другим Китаєм» у 2026–2035?
21:30У Києві чоловік зв’язав батька та на його очах задушив бабусю й "вирубів" матір, думаючи, що та мертва
21:16Вербувала українок: з Німеччини екстрадували учасницю схеми продажу немовлят
20:44Голівудського актора та його дружину жорстоко вбили і спалили в будинку: підозрюють їх сина-наркомана (відео)
20:11В одеській квартирі у морозилці знайшли 1-річного хлопчика: він помер від тяжких опіків

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО