Роботу київських маршруток перевірятимуть на легальність

08-08-16 17:57
УНН

У Києві мобільні групи перевірятимуть легальність роботи столичних маршруток. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

"За добу нелегальні перевізники роблять до 10000 рейсів. Наші заходи будуть спрямовані на повне виключення діяльності нелегальних маршруток і посадки або висадки пасажирів поза автостанцій приміськими перевізниками. В першу чергу це забезпечить безпеку дорожнього руху в столиці та створить належні умови для жителів і гостей столиці в сфері надання послуг ", - зазначив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак при підписанні Меморандуму про співпрацю між Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) і Департаментом транспортної інфраструктури.

У відомстві також зазначили, що приміські перевізники повинні зупинятися на кордоні столиці, а подальше в'їзд в місто обов'язково потрібно погоджувати з профільним Департаментом. Подібна модель співпраці дозволить ефективно контролювати і виключати роботу нелегальних перевізників.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО