Клімкін запідозрив Росію в підготовці військових провокацій

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін запідозрив Росію в підготовці військових провокацій. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

"В Росії явно пішла вказівка додати градус риторики щодо України. По всіх, включаючи владу. Не хочу накаркати, але ймовірність російських провокацій, військових чи гібридних, зростає. Шанс відволікти увагу від внутрішніх проблем та підняти ставки в переговорах з нами та Заходом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на Донбасі потрапив під обстріл сепаратистів опорний пункт підрозділу 24 бригади ЗСУ в районі Новолуганського. Снаряд калібру 122 мм влучив у бліндаж, в якому перебував військовослужбовець. Товариші по службі відкопали військового, він вижив.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО