Росія перекинула на Донбас чергову партію озброєння

06-10-16 14:05
УНН

На територію Донбасу продовжується перекидання особового складу, озброєння та військової техніки, матеріально-технічних засобів з Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони на своїй сторінці у Facebook.

“Командування ЗС РФ продовжує перекидання особового складу, постачання озброєння та військової техніки, матеріально-технічних засобів для забезпечення підпорядкованих з’єднань і частин 1-го, 2-го АК з території Росії”, — йдеться у повідомленні.

До Маркиного переправлено 25 одиниць військової техніки, зокрема 122-міліметрові гаубиці “Д-30”, самохідні артилерійські установки, зенітно-ракетні комплекси “Оса”. До села Гусельщикове направлено 80 військовослужбовців ЗС РФ.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО