Російська авіація зрівняла з землею табір біженців

21-03-18 09:33
Канал 24

В результаті авіаударів російської авіації по табору біженців в сирійській провінції Ідліб загинули десять мирних жителів, ще 15 отримали поранення.

Про це повідомляє видання "Анадолу".

Зазначається, що літак Су-24 ПКС Росії завдав два авіаудари по табору біженців в селищі Хас на півдні Ідлібу.

У сирійській гуманітарній організації "Білі Каски" додали, що бомбардування припало на темний час доби.

Ідліб входить в зону деескалації в Сирії. Нагадаємо, що 20 березня ринок в східному передмісті сирійської столиці Дамаска зазнав ракетного обстрілу, в результаті загинули щонайменше 35 осіб.

Нагадаємо, у анклаві Східна Гута, що неподалік столиці Сирії Дамаску, в результаті обстрілу з повітря однієї з шкіл загинули щонайменше 15 дітей та двоє жінок.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО