​Російських студентів почали відраховувати із європейських вишів

Російських студентів почали відраховувати із європейських вишів після початку військової спецоперації Росії в Україні. Про це повідомила уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова. Вона навела приклади вишів Франції, Чехії, Бельгії та інших країн.

Як повідомляється в інстаграмі Москалькової, міністерство науки та вищої освіти в Росії вживає "безпрецедентні заходи щодо захисту прав російських студентів". Подробиці цієї допомоги не розкриваються.

"Всі громадяни Росії, які навчаються у закордонних вишах і стикаються з обмеженням своїх прав, можуть приїхати до Росії і продовжити навчання у провідних університетах РФ безкоштовно", - уточнили в Міносвіти РФ.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)
15:21У Запоріжжі 22-річна жінка продала одномісячне немовля за гроші та оплату оренди квартири

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО