Розкопан древній скарб римлян (фото)

У німецькому місті Хальтерн-ам-Зе Ніко Кальман під час стажування знайшов стародавній скарб римлян. Юнак виявив унікальний срібний кинджал, якому близько двох тисяч років, пише The Times.

На думку експертів, зброю могли використовувати римляни в битві з німецькими племенами.

Знахідка була вкрита іржею, на реставрацію кинджала знадобилося дев'ять місяців. Стародавню зброю передадуть в історичний музей Хальтерна-ам-Зе.

Також археологи, у групі яких стажувався 19-річний Кальман, виявили залишки шкіряного ременя, футляр з липи і лляну мотузку.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:10"Укрзалізниця" вже відновила рух поїздів через станцію Фастів, наслідки жахливі (відео)
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО