Розстріл патрульними авто в Харкові: у справі спливли несподівані деталі

У Харкові адвокат поліцейського, якого звинувачують у стрілянині по автомобілю у полі, запевняє, що водій і пасажири Subaru Forester були в стані наркотичного сп'яніння. Про це повідомив адвокат поліцейського Ярослав Смілянський

"У момент інциденту в машині порушників перебували три людини, а в лікарню компанія приїхала вчотирьох. Також вдалося з'ясувати, що в крові чоловіка, який сидів за кермом Subaru Forester і доставив пораненого в медустанову, були виявлені каннабіоїди, про що є відповідний висновок експертизи. аналогічні речовини виявили в крові інших пасажирів іномарки", – зазначив Смілянський.

У свою чергу водій Subaru Forester розповів, що він працює таксистом і перед подією знайомий попросив його забрати компанію із закладу, де ті пили алкоголь. Водій стверджує, що спиртне він не вживає і погодився допомогти компанії, щоб підзаробити.

В патрульної поліції Харківської області відзначили, що водієві Subaru загрожує штраф і позбавлення прав на рік. Матеріали справи направлені до Орджонікідзевського районного суду Харкова.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО