Розвідка США звинуватила РФ у втручанні у вибори в десятках держав

11-01-17 12:13
Апостроф

Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер під час слухань у Сенаті заявив, що Росія робила спроби вплинути на вибори як мінімум в декількох десятках держав.

За словами Клеппера, його відомство отримало інформацію про організацію РФ хакерських атак під час президентських виборів в США в 2016 році на основі слів інформаторів, аналізу технічних даних, а також інформації, яка знаходиться у відкритому доступі.

Директор Національної розвідки США зазначив, що розкрити більшість деталей звіту не може, оскільки існує необхідність у захисті джерел і методів розвідувальної діяльності. Як сказав Клеппер, в Кремлі вирішили, що з Дональдом Трампом "буде простіше домовлятися", ніж з представниками Демократичної партії, оскільки він є бізнесменом.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО