Саакашвілі переплутав прапор України (фото)

Експрезидент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі осоромився через перевернутий прапор України на зустрічі з фракцією "Слуга народу".

Так, Саакашвілі приколов значок у вигляді державного символу України на лацкан піджака у перевернутому вигляді.

Послідовність кольорів на українському прапорі – синій, а потім жовтий. Однак на піджаку політика вони розміщені у зворотній послідовності.

Вже після зустрічі із "Слугами народу" Саакашвілі розмістив на своїй сторінці в Facebook фото, де значок прапора України знаходився в правильному положенні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО