Саакашвілі винайняв у Києві офіс за 5000 доларів для своєї партії (фото)

Губернатор Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі винайняв у оренду офіс у столиці під свою "антикорупційну політичну партію". Про це пише на своії сторінці у Facebook журналіст Олександр Дубінський.

"Михеїл Саакашвілі, який клявся у відсутності політичних амбіцій в Україні, зняв в Києві офіс під свою "антикорупційну політичну партію". Зняв з усією грузинською безпосередністю - на Музейному провулку, поверхом вище одного зі своїх ключових спонсорів Бориса Кауфмана", - написав Дубінський.

За його словами, площа офісу становить близько 200 м.кв. Щомісячна плата - 25 доларів за метр - близько 5000 доларів. "Зараз в офісі повним ходом йде ремонт", - додає журналіст.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО