СБУ встановила і затримала двох "анонімних терористів"

Правоохоронці встановили і затримали двох "анонімних терористів", які повідомили про мінування будівель. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

У Вінниці правоохоронці оперативно встановили особу "жартівника", який повідомив про нібито закладення вибухівки в одному з готельно-розважальних комплексів. За словами зловмисника, він просто хотів розважитися і подивитися на евакуацію відвідувачів.

Житель Кривого Рогу в стані алкогольного сп'яніння вирішив "замінувати" багатоповерхівку в спальному районі міста. Співробітники спецслужби відстежили дзвінок і затримали "телефонного терориста".

За цими фактами порушили кримінальну виробництво за ч.1 ст.259 КК України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО