Ще одина людина померла від китайського коронавіруса, хворих вже 830

24-01-20 12:59
УНИАН

Щонайменше 26 людей померли в Китаї в результаті пневмонії, викликаної новим різновидом коронавіруса.

26-й загиблий помер в провінції Хейлунцзян, що межує з Росією. Це другий випадок смерті за межами провінції Хубей, де в місті Ухань померли 24 людини. Загальне число хворих перевищило 830 людей.

Як повідомлялося, про спалах пневмонії невідомого походження у місті Ухань влади Китаю повідомили у кінці грудня 2019 року. Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавіруса - 2019-nCoV.

Вірус передається від людини до людини. Місцеві ЗМІ повідомили, що кількість людей, померлих з-за нового вірусу, в Китаї зросла до 25, а загальна кількість випадків зараження - до 616. За офіційними даними, на сьогоднішній день зареєстровано 448 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції і 9 летальних випадків.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві педофіл вчиняв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки у вбиральні дитячої лікарні (фото)
17:31Вибухнуло і розірвалось: двоє чоловіків трагічно загинули під час ремонту колеса на Буковині
15:00У Чернігові від удару РФ загинула працівниця аптеки з 4-річною донькою (фото)
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО