Шкільну дошку, покриту карлючками, продали за $70,5 млн

12-11-15 14:15
The Independent

Класну дошку, покриту карлючками, яку створив американський художник і скульптор-абстракціоніст Сай Твомблі, продали на аукціоні Сотбіс за $ 70,5 млн, повідомляє The Independent.

Робота стала не тільки найдорожчою на вечірніх торгах, присвячених сучасному мистецтву, але і найдорожчим предметом мистецтва, проданим на Сотбіс в цьому році.

Твомблі помер у 2011 році. Його картини в стилі абстрактного експресіонізму традиційно представляють собою безладні лінії або написи на полотні. Одна з робіт Твомблі представлена в Луврі.

Другим за вартістю на аукціоні виявився портрет покійного лідера китайської компартії Мао Цзедуна, написаний Енді Уорхолом. За картину заввишки в два метри покупець виклав $ 47,5 млн.

Всього ж на аукціоні були продані 44 з 54 робіт сучасних художників і скульпторів на загальну суму $ 294 850 000. Таким чином, всього в 2015 році було продано предметів сучасного мистецтва на $ 434 млн

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО