Шотландець страждає від постійної ерекції після операції (фото)

Житель Шотландії страждає від постійної ерекції після невдалої операції. Про це повідомляє Mirror.

Чотири роки тому 57-річний чоловік, який працює склярем, отримав важку травму на виробництві - на нього впало півтори тонни скла. У шотландця виявилися травмованими пах, обидві ноги, нижні хребці, а також була заблокована уретра.

Чоловік переніс вимушену операцію, яка позбавила його репродуктивної функції. Він прийняв рішення виправити ситуацію, погодившись на ще одну операцію.

Після другого хірургічного втручання у шотландця спостерігається постійна ерекція. Він не може одягнутися через сильний біль і змушений весь час ходити оперезаним рушником або в халаті. Через такий свій стан він не має можливості бачитися зі своєю дев'ятирічною донькою.

У лікарні потерпілому повідомили, що лікар, який проводив операцію, у відпустці. Інші медики оглядати пацієнта відмовилися.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО