Штаб ООС назвав приголомшливі втрати окупантів у березні

За підтвердженими даними української розвідки, втрати російсько-окупаційних військ у березні на Донбасі перевалили за 150 осіб. Про це йдеться в актуальному зведенні штабу ООС, опублікованому на сторінці у Facebook.

Так, терористи втратили убитими 51 особу і ще 113 пораненими й травмованими.

Крім того, військовослужбовці Об'єднаних сил знищили десять одиниць техніки супротивника. Це, зокрема, міномет калібру 120 мм, дві бойові машини піхоти, два МТЛБ, безпілотний літальний апарат і чотири військові автомобілі.

"Командування операції Об'єднаних сил наголошує, що в разі загрози життю і здоров'ю українських військовослужбовців наші підрозділи завжди дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику. Об'єднані сили продовжують стійко виконувати бойові завдання щодо захисту українського народу. Слава Україні!" – написали захисники.

Нагадаємо, у ЗСУ заявили про перший випадок захворювання на COVID-19.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО