Скасування 8 березня в Україні: як відреагують українці

05-03-17 23:00
Канал 24

Соціолог Ірина Бекешкіна вважає, що скасування вихідного дня 8 березня буде вкрай непопулярним рішенням і зустріне серйозний негатив з боку українського суспільства.

"Не стоїть питання скасування свята. Воно не тільки українське — це Міжнародний день жіночої солідарності. День, коли жінки борються за свої права. Але мені не зрозуміло, чому це повинен бути вихідний день", - сказала Бекешкіна.

На думку соціолога, в Україні Міжнародний день жіночої солідарності трансформувався в "якийсь день, коли всі єдиний раз в році зобов'язані дарувати жінкам квіти".

Бекешкіна вважає, що навіть незважаючи на ймовірне скасування вихідного дня, традиція, яка пов'язана з 8 березня, буде зберігатися.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО