Скільки росіян не визнають анексію Криму: результати опитування

16-03-17 09:59
Канал 24

З тим, що Крим – це Україна, згодні лише 2% росіян. Цього року більше росіян вірять, що анексія – пішла лише на користь, порівняно із минулорічним опитування.

В минулому році в користь незаконної окупації вірило 60% росіян. Проте вже цього року цей відсоток зріс, пишуть російські ЗМІ з посиланням на дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки.

Лише 2% росіян відмовляються визнавати анексію півострова. В той час, як 97% – називають Крим російським.

З опитаних росіян, 89% переконані, що окупація Криму пішла на користь і самим жителям півострова. А ще 3% росіян вважають, що фінансувати Крим взагалі не потрібно.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО