Skoda планує побудувати в Україні автомобільний завод

04-04-17 15:33
РБК-Україна

Гройсман обіцяє виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту Skoda Керівництво чеської компанії Skoda Auto планує побудувати в Україні автомобільний завод. Про це йдеться в повідомленні Кабміну за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з головою правління Skoda Auto Бернхардом Майєром.

Повідомляється, що керівництво Skoda Auto розглядає Україну як один з майданчиків для розгортання нових виробничих потужностей. "Україна зацікавлена в тому, щоб підтримувати наше співробітництво, Skoda давно працює в Україні, і не буду приховувати те, що ми зацікавлені, щоб ваша компанія налагоджувала виробництво в Україні... Ми побачили необхідні речі, які треба зробити, щоб запустити ваш проект в Україні... Я беру на себе зобов'язання виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту", - зазначив Гройсман

Він також зазначив, що уряд може сприяти в облаштуванні території виробництва, введенні преференцій у сфері місцевих податків, у виборі форми організації виробництва та навчанні фахівців.

"Думаю, що в найближчі три місяці ми обговоримо всі деталі і альтернативи з метою розробки позитивного бізнес-кейсу і прийняття правильного рішення", - зазначив Майєр.

Відзначимо, в Україні Skoda Auto у співпраці з локальним партнером компанією "Єврокар" виробляє широку лінійку автомобілів свого бренду з 2002 року. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Південнокорейська компанія планує почати спільне з Україною виробництво електромобілів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:11В одеській квартирі у морозилці знайшли 1-річного хлопчика: він помер від тяжких опіків
18:30Відома блогерка народила у квартирі в надувному басейні — новонароджений помер за годину (відео)
17:24"Шкуродерка": у Павлограді поставили на коліна та побили до крові 14-річну дівчинку, відео у мережі
20:00Привидівся окупант: на Черкащині чоловік відрізав голову товаришу
17:39На Київщині батько-педофіл із кумом роками робили дитяче порно за участю маленьких дочок

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО