Сніг та мінусова температура: з'явився оновлений прогноз погоди

У середу 24-го березня максимально протягом дня передбачається +2+6 градусів, а найближчої ночі навіть із морозами. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Періодичний сніг та мокрий сніг ймовірний практично повсюди в Україні, хіба що завтра вдень у західних та північних областях опади припиняться.

У Києві 24-го березня вночі та вранці ймовірний сніг та мокрий сніг, вдень - без істотних опадів. Колючий холодний вітер знижуватиме температуру комфорту - одягайтеся тепліше. Температура повітря вночі -2-4, на околицях до -5 градусів, вдень у середу +3+5 градусів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО