Сотні ув'язнених втекли з в'язниці через заходи проти COVID-19 (відео)

У Сан-Паулу в Бразилії сотні ув'язнених втекли з чотирьох в'язниць у ніч на вівторок, 17 березня, пише Інтерфакс.

Поліції вдалося повернути близько 170 ув'язнених, але до тисячі осіб можуть все ще знаходитися зараз на свободі. Точне число втікачів поки встановити не вдалося.

Інцидент стався в тюрмах напіввідчиненого типу, які в'язні можуть залишати, відповідно до розпорядку. У зв'язку зі спалахом коронавірусу в штаті місцева влада тимчасово заборонила їм залишати виправні установи, виходячи з побоювань, що хтось може заразитися вірусом на свободі і стати переносником. Були також обмежені візити гостей до ув'язнених.

Такі заходи викликали невдоволення серед ув'язнених, і незгодні з обмеженнями ув'язнені втекли. Відзначається, що тільки в одному із закладів, про які йде мова, утримуються близько 2,8 тис. ув'язнених.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО