Співробітники СБУ зловили дезертира на в'їзді до Криму

На адмінкордоні з окупованим Кримом співробітники СБУ затримали дезертира.

Як повідомляє прес-служба СБУ, правоохоронці встановили, що колишній військовослужбовець Збройних сил України у 2014 році перейшов на бік ворога.

Він перебував у всеукраїнському розшуку за вчинення кримінального правопорушення з ознаками ст. 408 Кримінального кодексу України.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник нелегально в’їхав на територію України до родичів та затримали його на пункті пропуску «Чонгар», коли він намагався повернутися до Криму.

Дезертира передано до військової прокуратури.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО