Спортсмен під час гри убив одним ударом жінку (фото)

У США під час бейсбольного матчу Головної ліги бейсболу (MLB) між командами "Лос-Анджелес Доджерс" і "Сан-Дієго Падрес" загинула 79-річна вболівальниця.

Після удару гравця "Сан-Дієго" Френміла Рейеса м'яч пролетів над захисною сіткою і потрапив у голову Ліндi Голдблум.

За повідомленням ESPN, жінка три дні перебувала в лікарні без свідомості, не реагуючи на те, що відбувається, і тільки раз поворухнувши пальцем. Її дихання підтримувалося за допомогою апарату штучної вентиляції легенів, яке відключили за рішенням рідних.

"Смерть настала від внутрішньочерепного крововиливу в мозок у результаті удару тупим предметом по голові", – йдеться у висновку патологоанатома.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО