"Спотворили японську іграшку": Невзоров висміяв гордість російської науки

22-04-17 14:58
Обозреватель

Російський публіцист та блогер Олександр Невзоров вважає розробленого вченими РФ робота-космонавта F. E. D. O. R. не більш ніж "скаліченою іграшкою".

"Ось зараз з'явився робот Федя, і, згідно із заявами російської преси, він налякав Захід. Ну, я подивився – там дійсно є чого лякатися, тому що взяти і так знівечити хорошу японську іграшку..." – заявив публіцист в ефірі "Ехо Москви".

За словами Невзорова, робот не вміє робити нічого.

"Йому причіплюють до рук якісь пістолети, і він зображує те, що вміє робити будь іграшковий за 400 доларів японський робот, але при цьому він великий, некрасивий і страшний", - зазначив він.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО