Стрілянина на Херсонщині: нападник випадковим пострілом поцілив у себе і стік кров’ю

На Херсонщині в Олешках в одному з місцевих скверів сталася стрілянина. Трьох чоловіків із вогнепальними пораненнями, один із яких мертвий, побачила місцева жителька, яка й зателефонувала на "102". Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Херсонської області.

У ході огляду місця події поліцейські встановили, що поранення отримали двоє 32-річних місцевих жителів, а загиблим є 66-річний мешканець також м. Олешки.

"Працівники поліції опитали поранених і вони пояснили, що вдвох відпочивали в сквері на лавочці. В цей час до них з обрізом мисливської рушниці підійшов старший за віком чоловік. Останній здійснив постріл, в результаті чого друзі отримали дробові поранення нижніх кінцівок. Після чого "стрілок", тримаючи зброю в руці за ствол, завдав нею удар одному з поранених. Внаслідок цього стався випадковий постріл та вогнепальне поранення стегна отримав сам стрілок. В результаті нападник помер на місці від гострої крововтрати", - повідомив заступник начальника поліції Херсонщини Микола Вербицький.

З місця події вилучені обріз від рушниці та інші речі, які направлені на дослідження в експертно-криміналістичний центр. Також був проведений санкціонований обшук домоволодіння загиблого. В ході огляду приміщень поліцейські виявили набої до мисливської зброї, ідентичні набоям, використаним під час нічної стрільби. Наразі тривають необхідні слідчо-розшукові дії, встановлюються можливі свідки з очевидцями та вивчаються всі обставини події. Слідчі визначаються з правовою кваліфікацією.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО