Суд у справі Сущенка пройде 25 січня

23-01-17 17:35
РБК-Україна

Суд у справі незаконно затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка пройде 25 січня. Про це на своїй сторінці в Twitter написав адвокат Марк Фейгін.

"Суд по продовженню терміну утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка відбудеться 25 січня о 14.00 в Лефортовський районному суді", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи буде піднімати питання про звільнення українських заручників на окупованих територіях, а також утримуваних в Росії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО