"Танці на кістках": російська співачка записала безглузду пісню про коронавірус (відео)

Російська співачка Бьянка, випустила пісню про коронавірус. Так, вона отримала назву "Пандемія".

Трек, який зірка опублікувала у своєму офіційному YouTube-каналі, викликав запеклі суперечки в мережі. В ньому розповідається про те, як дівчина закохалася в чоловіка, зараженого коронавірусом.

"Мама-міа, пандемія. Закордон виїхати не можу. Я закохалася, як в перший раз, але у нього коронавірус", – співає Бьянка.

"Якщо чесно – жахливо", "Гірко те, що цей вірус зруйнував не одне людське життя. І не дивлячись на це деякі піаряться на горі людей", "Дичина, не залишилося нічого святого в людях", "Іспанська сором", "У коментарях всі зійшли з розуму? Люди хворіють і вмирають, а вам танці на кістках заходять на ура ", – написали люди.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО