Телеоператора, що повернувся з АТО, знайшли повішеним

28-03-17 16:21
Intermarium

У Запоріжжі оператора місцевого телеканалу “Запоріжжя” Михайла Биченка знайшли повішеним у одному із парків міста. Попередня версія поліції – самогубство.

Цю інформацію виданню підтвердив виконавчий директор Філії ПАТ “НСТУ” “Запорізька регіональна дирекція” Сергій Тихонов.

Відомо, що у минулому році Биченко повернувся із зони АТО.

“Михайло був спокійний і замкнутий. Напередодні до дев’ятої вечора був на роботі – у нас йшов прямий ефір. Потім телефонував зі своїм редактором, ділився враженнями. О другій годині ночі ще був в інтернеті. А о 6 годині ранку нам повідомили цю новину. Що сталося за цей час, ми не знаємо”, – розповів Тихонов.

При цьому він додав, що журналіст із інтернет-видань пишуть, що у оператора було обличчя зі слідами побоїв.

Минулого року його мобілізували у зону АТО, після служби він повернувся на телеканал. При собі у загиблого виявили посвідчення учасника АТО і жетон. Передсмертної записки не було.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО