Телеведуча Алла Мазур вперше розповіла про боротьбу з раком

Відома телеведуча каналу "1+1" Алла Мазур вперше розповіла про свою боротьбу з онкологічним захворюванням.

Вона вже перенесла чотири курси хіміотерапії, а попереду чекає ще кілька й операція. Про це Мазур написала на своїй сторінці в Facebook.

"Четверта хімія мені далася легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти – традиційні, і це помітно за зміною зачіски. Але прогрес є", – зазначила телеведуча.

Мазур закликала регулярно проходити обстеження на рак і не панікувати, якщо діагноз підтвердився. За її словами, за таких умов краще перевірити його в декількох місцях.

"Це не буде легким – але боятись і соромитися тут нічого. Чим раніше почати боротьбу – тим більше шансів на швидше одужання. У цьому разі точно варто довіритись офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну добру новину", – впевнена Мазур.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО