Температура в Києві побила рекорд 1997 року

Погода в Києві у вівторок, 3 березня, побила температурний рекорд 1997 року, показавши 14,8 градуса тепла, що вище на півтора градуси попереднього показника, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

Як відзначили в обсерваторії, завдяки такому максимуму побитий і рекорд середньодобової температури, яка досягла 8,3 градуса і таким чином виявилася на 0,4 градуса вище, ніж це було в тому ж 1997 році.

Високий температурний фон призвів і до найтеплішої за 140 років ночі на середу. Температура під ранок не опустилася нижче за 4,8 градуса тепла, перевищивши попередній рекорд 1995 року в 1,2 градуса.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО