Тепер ти-іммігрант з Придністров'я: поляки таємно збираються до Києва

Одна з найбільш популярних польских лібертаріанських груп у Фейсбук Niskie Składki змінила фото групи на український прапор з гербом, публікуючи пост з інструкцією втечі до Києва для польских заробітчан.

Як пояснила адміністрація сторінки все через закони, які приймає польска влада щодо підвищення податків та утискання малого і середнього бізнесу.

"Слухайте уважно, завтра о 19:45 на тебе чекає літак до Києва. Квиток надійшлемо електронною поштою. Коли вийдете з аеропорту, під червоною телефонною будкою знайдете сейф. У ньому -новий паспорт, 10 000 гривень та ключі від квартири. Від сьогодні, вас звуть Василь Шевченко, і ви- єврейський іммігрант із Придністров'я.

Ви працюєте в перукарні за 2 км від аеропорту. Хай щастить, забудьте своє попереднє життя і ні в якому разі не висувайтесь.."

Також поляки вважають, що новітні українські закони, а саме "Закон про імпічмент президента" та "Закон про скасування депутатської недоторканності" прогресивні і навіть викликають заздрість

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО