Тихо роблять свою справу: українські військові посунули ворога на Донбасі

Під час операції Об'єднаних сил на Донбасі українські військові просунулися вперед. Після цього закріпилися на нових рубежах.

Більше 6 кв. км тепер знаходяться під контролем ЗСУ.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook волонтер Юрій Мисягін.

"З причини постійних обстрілів і провокацій на одній з ділянок фронту в Донецькій області, для поліпшення своїх тактичних позицій, підрозділ однієї з бригад ЗСУ був просто змушений добре прокрокувати вперед і закріпитися на нових рубежах. Уже окопалися і стоять нові опорники... Все сталося швидко, абсолютно тихо і спокійно!"- доповіли військові.

За словами волонтера, ЗСУ "просто тихо робить свою справу", поки "в Донецьку відбувається весь цей дурдом: вибухи, підготовка до виборів і реєстрація кандидатів, знищення конкурентів, і викрадення їхніх дружин, а також всі інші принади закритого окупаційного світу".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео
17:4110-річна дитина з інвалідністю померла від голоду на Вінниччині
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО