Туреччина відправила пасажирку із симптомами коронавірусу назад в Китай

Влада Туреччини ухвалила рішення посилити заходи безпеки, тому усіх пасажирів з Китаю перевіряють у теплових камерах.

За інформацією газети Yeni Safak з посиланням на Міністерство охорони здоров’я Туреччини, після того, як у пасажирки з Китаю виявили симптоми пневмонії від нового виду коронавірусу, влада вирішила відправити жінку назад.

У джерелі зазначається, що пасажирка погодилася з таким рішення. Крім того, взято під спостереження людей, які комунікували з нею.

Додамо, у Туреччині скасовані рейси прямого сполучення із містом Ухань.

Як раніше повідомив міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа, усі пасажири, що прилітають з Китаю, будуть зобов'язані проходити через теплові камери. Наразі не зафіксовано жодного випадку нового виду коронавірусу на території країни.

Станом на 24 січня підтверджено 901 випадок захворювання у світі та 26 летальних випадків.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО