Туреччина вводить комендантську годину на Новий рік

15-12-20 21:00
РБК-Україна

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про посилення карантину в країні. На Новий рік в Туреччині буде введена комендантська година, яка діятиме з 21.00 четверга, 31 грудня, до 05.00 4 січня.

За словами Ердогана, обмеження покликані підтримати медичних працівників та закріпити успіхи у стабілізації ситуації з коронавірусом.

Нагадаємо, Туреччина очікує найближчим часом отримати партію вакцини від коронавірусу, розробленої китайською компанією Sinovac Biotech. Вакцинація населення Туреччини буде проводитися у чотири етапи.

Очікується, що Туреччина отримає 50 мільйонів доз вакцини Sinovac Biotech від коронавірусу. Ердоган обіцяв, що вакцинація турецького населення буде проводитися державним коштом.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО