У Артемівську знайшли схованку: 53 гранати, 11 мін та ЗРК "Ігла"

16-10-15 14:12
СБУ

На околиці Артемівська в одному з підвальних приміщень дачного кооперативу Служба безпеки України виявила схованку з військовими засобами ураження.

Зі схрону вилучено переносний зенітно-ракетний комплекс «Ігла» з комплектуючими до нього, 53 гранати Ф1 та РГД-5, 17 пострілів до станкового гранатомета, 11 мін калібру 82 мм, 115 мінних детонаторів, велику кількість набоїв різного калібру.

Вилучений арсенал передано до центру зберігання бронетанкового озброєння та техніки ЗС України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

У селищі Кримське Новоайдарського району Луганщини співробітники військової контррозвідки та об’єднаного штабу СБ України спільно з військовослужбовцями Збройних сил викрили схованку з протипіхотними мінами.

Зі схрону, що був облаштований поблизу нежитлової розваленої будівлі, вилучено 11 протипіхотних мін різних модифікацій, постріли до ручного протитанкового гранатомета та осколково-фугасний снаряд калібру 152 мм.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО