У Білій Церкві чоловік влаштував стрілянину біля магазину

У місті Біла Церква патрульні затримали чоловіка, який скоїв стрілянину біля магазину. На місці події ніхто не постраждав.

"Вчора близько 23-ї години, екіпаж патрульних поліцейських отримав повідомлення про стрілянину біля магазину на вулиці Перша Піщана, що у місті Біла Церква. Заявник повідомив, що невідомий чоловік здійснив декілька пострілів з предмета, схожого, на зброю", - повідомили у пресслужбі патрульної поліції Київської області.

Зазначається, що інспектори виявили особу, яка сиділа біля дверей магазину та споряджала магазин пістолету набоями. Чоловіка одразу затримали. Ним виявився 35-річний місцевий мешканець.

Для встановлення всіх обставин цієї події патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО