У Білорусі програміст розстріляв співробітника КДБ: хлопця вбили спецпризначенці (відео стрілянини)

Білоруські ЗМІ поширили відео вбивства співробітника КДБ під час штурму квартири, де знаходилися підозрювані в терористичній діяльності.

Той, хто стріляв був убитий вогнем у відповідь.

ЗМІ пишуть, що це сталося в Мінську, а убитого звали Зельцер Андрій Юрійович, йому було 32 роки, працював в EPAM Systems (IT-компанія, заснована білоруським підприємцем Аркадієм Добкіним, якого Лукашенко назвав одним зі спонсорів протестів в Білорусії).

Не зовсім зрозуміло хто і навіщо знімав самого стрілка в момент пострілу зсередини квартири. Опозиційні ЗМІ підозрюють, що стрілянина була зрежисована, але, можливо, у хлопця дійсно здали нерви.

Увага, відео 18+!

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:17Зґвалтування та дитяче порно: у Києві затримали подружжя, яке коїло страшне з 12-річною дівчинкою
21:11В Італії жінка вчинила асистоване самогубство: попри параліч кінцівок вона сама ввела собі препарат
17:00Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів в області (відео)
22:18На Дніпропетровщині підліток згорів заживо, коли заліз на лінію електропередач​ (відео)
21:49У Києві на Дарницькому вокзалі під колеса потяга кинувся чоловік, він загинув (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО