У “Борисполі” прикордонники викрили жінку, яка торгувала людьми

01-03-17 16:28
УНН

Сьогодні під час здійснення контрольних заходів в аеропорту “Бориспіль” прикордонники ОКПП “Київ” виявили та затримали жінку, яка причетна до торгівлі людьми за кордон. Про це кореспонденту повідомила глава прес-служби ОКПП “Київ” Світлана Савчук.

На нашу співвітчизницю спрацювала база даних “Інтерпол”, коли вона прибула рейсом зі Стамбулу. Як з’ясувалось, житомирянка розшукується за вчинення злочину передбаченого ч.2 ст.149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) КК України. Підозрювана разом зі спільниками організували канал та займалися постачанням “живого товару” за кордон з метою подальшого використання обманутих жертв в сфері надання сексуальних послуг.

За цим фактом повідомлено Укрбюро Інтерполу в м.Києві. Наразы тривають подальші перевірочні заходи, після яких особу буде передано співробітникам Нацполіції.

Нагадаємо, співробітники Держприкордонслужби продовжують заходи щодо виявлення громадян, які порушили правила в’їзду/виїзду на/з тимчасово окупованої території АР Крим. Так, під час здійснення заходів контролю в столичному аеропорту “Київ” прикордонники виявили 6 громадян РФ, які перетинали державний кордон у закритих та недіючих пунктах пропуску.

.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО