У будинку на Полтавщині пролунав вибух

У житловому будинку у Полтавській області вчора ввечері стався вибух, через який сталася пожежа. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС в області

Так, вчора, 10 січня, о 23:12 до рятувальників надійшов сигнал про вибух з послідуючим горінням в одній із квартир у двоповерховому житловому будинку у селі Заріг.

"Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що внаслідок вибуху (за попередніми даними – природного газу) господар квартири загинув на місці події. Також, вибухом зруйновано зовнішню цегляну стіну будинку, пошкоджено дві стіни та покрівлю", – йдеться в повідомленні.

Пожежу на площі 12 кв. м локалізували о 23:35, а о 23:45 – ліквідували.

"Внаслідок послідуючого горіння, вогнем знищено домашні речі в даній кватирі", – додали рятувальники.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО