У будинку в Бердичеві заживо згоріли троє людей

29-11-24 10:30
Суспільне

У райцентрі Житомирської області ввечері 26 листопада під час ліквідації пожежі в приватному житловому будинку знайшли тіла трьох людей. Про це розповіла пресофіцерка Головного управління ДСНС в Житомирській області Ірина Романюк.

За її інформацією, повідомлення про подію до рятувальників надійшло о 21:43.

"За вказаними координатами було спрямовано два відділення рятувальників. По прибуттю було встановлено, що вогонь повністю охопив оселю. О 23:53 пожежу ліквідовано на площі 60 метрів квадратних. Під час гасіння та проведення робіт по розбору конструкцій вогнеборці виявили тіла трьох людей", — зазначила Ірина Романюк.

З її слів, усі обставини наразі встановлюються.

Старша інспекторка з комунікації Бердичівського районного відділу поліції Ірина Кучерук розповіла, що до поліції повідомлення про займання надійшло о 22:10.

"За попередніми висновками фахівців, можливою причиною пожежі могло бути несправне пічне опалення чи паління в ліжку. Для встановлення причин смерті тіла всіх загиблих направлено на судово-медичну експертизу. Нині їх особи встановлюють поліцейські", — зазначила Ірина Кучерук.

Слідчі Бердичівського райвідділу поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України та встановлюють усі обставини та причини події.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО