У Черкасах п'яний водій на Toyota протаранив світлофор (фото)

Вчора 19 жовтня на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Байди Вишневецького у Черкасах сталася ДТП. Водій автомобіля Toyota Land Cruiser Prado, рухаючись бульваром не впевнився в безпечності руху, не дотримався безпечної швидкості та здійснив наїзд на світлофор. Про це повідомляє патрульна поліція.

Прибувши на місце події, інспектори встановили особу водія та під час спілкування виявили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. 23-річного порушника доставили до лікаря-нарколога, де він відмовився проходити огляд.

Інспектори оформили дорожню пригоду та склали на винуватця адміністративні протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та ч.1 ст. 130 (Керування в стані сп'яніння) КУпАП.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО