У Чернігівській області затримали агента російських спецслужб

21-03-16 17:52
СБУ

Співробітники Служби безпеки затримали жителя Чернігівської області, який за дорученням російських спецслужб збирав інформацію про розташування блокпостів, озброєння і особовий склад українських прикордонників. Про це повідомляє офіційний сайт СБУ.

"Виконуючи завдання російських кураторів, агент проводив приховану відеозйомку прикордонного контрольного поста, будівель, декількох інженерних об'єктів, особового складу військовослужбовців і транспорту Чернігівського прикордонного загону", - зазначається в повідомленні.

Отриману інформацію чоловік мав передати представникам спецслужб під час чергової поїздки в Росію.Затриманому оголошено про підозру за ч.1. ст.111 Кримінального кодексу (державна зрада).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО