У Чернігові п'яний водій вдарив патрульну

Водій у стані сп'яніння, який неодноразово порушував правила дорожнього руху та тікав від поліцейських, вдарив патрульну. За фактом опору поліцейському відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Чоловікові доведеться нести не лише адміністративну відповідальність за порушення правил дорожнього руху, а й кримінальну - за те, що вдарив поліцейського.

Встановлено, що чоловік напідпитку сів за кермо та порушив правила дорожнього руху. Патрульні переконували водія зупинитися, проте він тільки збільшував швидкість. Поліцейські вимушені були заблокували автомобіль. Коли патрульна підійшла до автомобіля порушника, той раптово вдарив дівчину в обличчя.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. На той час патрульні вже склали на зловмисника кілька адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху. Зокрема, за ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (перевищення встановлених обмежень швидкості руху) та ст. 130 КУпАП за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Окрім того, стосовно порушника відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Варто зазначити, що цього водія поліцейські зупинили не вперше. Раніше він уже сідав за кермо несправного авто, а також керував автомобілем без документів.

У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України чоловік затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО