​У Чернівецькій області горіли ємності з мазутом (фото)

У Чернівецькій області горіло непрацююче підприємство із зберігання нафтопродуктів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"8 квітня в місті Новоселиця Чернівецького району сталася пожежа на теренах нефункціонуючого підприємства із зберігання нафтопродуктів", - ідеться в повідомленні.

Повідомляється, що під час проведення ріжучих робіт резервуарів, у яких знаходилися залишки мазуту, загорілася одна з ємностей.

Площа пожежі склала 200 кв. м, утворилося сильне задимлення. Рятувальники ДСНС ліквідували пожежу, унаслідок якої були знищені ємності для зберігання мазуту.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО